اندیکاتور PPO هوش ایران

در این اندیکاتور می توان به معامله گر در شناسایی روند کمک کرده همچنین با توجه به رنگ می تواند قدرت و ضعف را در روند به نمایش در آورد. همچنین می توان از آن برای شناسایی واگرایی و همگرایی استفاده کرد.

از قابلیتها مهم و کاربردی این اندیکاتور امکان فعال کردن آلارم و همچنین ارسال ایمیل می باشد.

آلارمها قابل تنظیم بوده تا در صورت تغییر در روند و یا تغییر در شدت روند آلارم ارسال شود.

توجه: از اندیکاتورها برای کمک به انجام معامله استفاده می شود معمولا از چند مدل اندیکاتور در یک سیستم معاملاتی استفاده می گردد. برای مثال می توان از این اندیکاتور برای فیلتر سیگنالهایی که توسط سایر روشها مانند الگوهای هارمونیک ایجاد می شود استفاده کرد

** توجه برای استفاده از این نرم افزار پس از پرداخت نیاز به ارسال شماره حساب معاملاتی و نام کارگزار شما می باشد. نگران نباشید پس از انجام پرداخت جهت انجام مراحل و راهنمایی کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

پس لطفا اطلاعات تماس را به درستی وارد کنید **

فعالسازی اندیکاتورها

در اندیکاتورهایی که نیاز به فعالسازی دارند، ممکن است پس از اجرای اندیکاتور با صفحه خالی مواجه شوید و هیچ عملی انجام نگیرد. این مورد به دلیل عدم رجیستر شدن اندیکاتور شما می باشد. برای این منظور باید نام کارگزار و یا بروکر و شماره ترمینال معاملاتی خود را به ما اطلاع داده تا نسخه رجیستر شده را برای شما ارسال کنیم. برای اطلاع از این گزینه ها بعد از فعال کردن اندیکاتور مانند شکل زیر به بخش Expert  از منوی  ToolBox که در پایین صفحه قرار دارد رفته اطلاعات نمایش داده شده را کامل برای ما ارسال کنید. بهتر است از اطلاعات سطر به سطر کپی کرده و در ایمیل به صورت متنی ارسال کنید و یا اگر به صورت تصویر ارسال میگردد حروف و اعداد کاملا قابل تشخیص باشد.